Back to top

Nová hlavní strana a další připravované novinky

Vážení zákazníci,

počínaje 9. květnem spouštíme novou hlavní stranu Aukro.cz. Nemění se jen grafika, ale i obsah. Díky tomu nová hlavní strana přináší pestrý přehled nejaktuálnějších nabídek z celého Aukra. Kupující ocení naposledy prohlížené zboží a možnost rychleji se dostat do oblíbené kategorie či podkategorie. Větší prostor získaly končící nabídky a aukce od 1 Kč. Pro prodejce jsme ponechali možnost propagovat své nabídky na hlavní straně. Podmínky pro reklamu se nemění.

Práce na hlavní straně pro nás tímto ale zdaleka nekončí. Nový vzhled budeme průběžně vyhodnocovat a přizpůsobovat vašim potřebám.

A chystáme pro vás i další novinky, které vám postupně připravíme v příštích týdnech.

  1. Oblíbené vyhledávání - Vedle prodejců si brzy budete moci do Oblíbených přidat i často vyhledávané výrazy a další kritéria včetně kategorií, podle kterých na Aukru nejčastěji hledáte. Novinky za uplynulých 24 hodin od oblíbených prodejců a z vyhledávání vám pošleme na e-mail nebo je najdete v Moje Aukro.
  2. Černá listina - Zatím je pro prodejce dostupná přes Manažera prodeje a čerstvě nasazena v mobilní aplikaci. Výhledově bude dostupná i na webu, přímo v Moje Aukro.
  3. Automatická aktualizace ceny v reálném čase - Tuto novinku ocení kupující a prodejci, kteří na Aukru využívají aukce. Díky oboustranně rychlé odezvě webu Aukro.cz a vašeho prohlížeče už nebudete muset těsně před koncem aukce klikat a aktualizovat stránku. Aktualizace budou probíhat automaticky v reálném čase.

Máte-li k hlavní straně nápad či připomínku, neváhejte nám ji napsat zde. I když asi nestihneme reagovat na všechny, rádi si vaše postřehy projdeme a inspirujeme se při dalších úpravách hlavní strany.

Přejeme úspěšné obchodování.
Vaše Aukro

Short URL

novinky.aukro.cz/node/519