Back to top

Nový Manažer prodeje

Vážení prodejci,

rádi bychom vám představili nového Manažera prodeje. S ním můžete vystavovat nabídky na novém Aukru, na které se brzy přesuneme (více informací zde). Zároveň bychom Vás chtěli požádat o spolupráci. Abyste mohli tuto službu využívat i na novém Aukru, musíte si importovat data ze starého do nového Manažera prodeje. Chceme Vám to ulehčit, proto Vás nastavením provedeme v tomto emailu.

Důležité informace: starý Manažer prodeje bude dostupný do 30. 7. 2017. Do té doby je potřeba exportovat data z něj. Do nového Manažera prodeje tato data můžete importovat po spuštění nového Aukra, což bude oznámeno na našem facebookovém profilu.

Nový Manažer prodeje

Po spuštění jej najdete opět na adrese mp.aukro.cz a bude fungovat tak, jak jste zvyklí. To ale neznamená, že bychom jej nechtěli vylepšovat. Budeme proto rádi, za jakoukoliv zpětnou vazbu, která nám pomůže službu vyladit k Vaší spokojenosti.

Zpočátku jsme museli pár funkcí oželet, ale časem se k nim chceme vrátit a přidat i nové. Dočasně proto omluvte nedostupnost těchto funkcí:
-  možnost propojení účtů v rámci jednoho Manažera prodeje,
-  možnost oddělené sekce přístupů pro zaměstnance,
-  černá listina,
-  vaše vytvořené šablony - ty je nutné si importovat do nového MP tímto řešením:

Přesun dat ze starého do nového Manažera prodeje

Podrobný návod jsme připravili v nápovědě. Pokud budete potřebovat pomoci, neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím uvedených kontaktů.

Otázky a odpovědi

Co bude s údaji v záložce Transakce z minulosti?
Tyhle údaje zde bohužel nenajdete. Proto si je exportujte dle výše uvedeného postupu.

Zůstane mi nastavení Manažera prodeje z původního?
I zde je potřeba si celkové nastavení nově vytvořit.

Věříme, že vše proběhne v pořádku bez větších potíží a budete s Manažerem prodeje spokojeni. V případě dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit pomocí Kontaktního formuláře, případně telefonicky na 573 775 775.

Vaše Aukro

 

Short URL

novinky.aukro.cz/node/411