Back to top

Poplatkové prázdniny: vystavujte zdarma celý říjen

Vážení zákazníci,

po celý říjen máte možnost vystavovat na Aukru zcela zdarma. Tyto poplatkové prázdniny jsou kompenzací pro všechny zákazníky, kteří měli technické problémy se srpnovým rozjezdem nového Aukra. Za nepříjemnosti se omlouváme a věříme, že poplatkové prázdniny ve vánoční sezóně přijdou vhod.

Jak můžete své zboží vystavit?

Vystavuju ve velkém: využít můžete službu Manažer prodeje. I když ji stále ladíme, aby byla podle Vašich představ, už teď Vám může výrazně usnadnit správu a nalití položek na Aukro. Pokud při používání této služby narazíte na nesrovnalost, napište nám na tech.aukro nebo nás kontaktujte přes kontaktní formulář.
Vystavuju v malém: pokud patříte spíše mezi „sváteční prodejce“ jsou pro vás poplatkové prázdniny ideálním časem, abyste vyzkoušeli nově spuštěný vystavovací proces v naší mobilní aplikaci. Zatím můžete přes mobil vystavovat pouze s Android aplikací. iOS bychom chtěli spustit v řádu týdnů.

OTÁZKY A ODPOVĚDI

Na jaké období se vztahují poplatkové prázdniny?
Poplatky za vystavení nebudeme účtovat u nabídek, které byly vystavené od 1.10.2017 po 6:00 ráno do 1.11.2017 do 6:00 hodin.

Koho se budou týkat poplatkové prázdniny? Budou se vztahovat i na 30denní nabídky?
Poplatkové prázdniny se budou vztahovat na všechny Aukro prodejce. V době poplatkových prázdnin nebudeme účtovat základní poplatek za vystavení nabídky 0,20 Kč a 0,50 Kč (Kup Teď i aukce) včetně příplatku za vystavení 30denní nabídky 0,20 Kč. Ostatní poplatky (propagace, další fotografie, provize za úspěšný prodej, příplatek 0,15 Kč za vystavení Aukční nabídky s volbou Kup Teď...) budou standardně účtovány.

Jak budou poplatkové prázdniny probíhat?
V době poplatkových prázdnin se nebudou prodejcům načítat žádné poplatky za vložení nabídky.

Přejeme úspěšné obchodování,

Martin Lysoněk
Ředitel obchodního oddělení

 

Short URL

novinky.aukro.cz/node/446