Back to top

Vyhledávání podle PSČ, notifikace o blížícím se konci sledované aukce a zvýšení minimálního příhozu

Vážení zákazníci,
dnešním dnem jsme spustili novinky a rádi bychom se o ně podělili.

Vyhledávání podle PSČ
Tuto možnost naleznete v panelu Parametry, kde nahradila dosavadní možnost hledání podle města. Je tedy k dispozici v levém pruhu pro filtrování nabídek. V základním nastavení je okruh 40 km. Podle potřeby lze zadat PSČ a požadovanou vzdálenost.

Notifikace o blížícím se konci sledované aukce
Nově jsme plošně nastavili notifikace o blížícím se konci sledované aukce. Tato oznámení se týkají jen aukcí nebo aukcí s možností Kup teď přidaných do sledování od dnešního dne. V základním nastavení obdržíte notifikaci 3 hodiny před koncem aukce. Zrušení či opětovné nastavení tohoto typu emailu včetně úpravy času si můžete upravit v Moje Aukro > Můj účet - Nastavení - Oznámení. Individuální nastavení notifikace pro jednotlivé nabídky lze provádět v Moje Aukro > Moje nákupy - Sledování - Aktuální.

Zvýšení minimálního příhozu u aukcí s cenou 50 - 1 000 Kč
v aukční nabídce v poli Zadat maximální příhoz se vám zobrazuje nejnižší možná částka, kterou lze přihodit. Částka, o kterou se cena předmětu zvýší, závisí na jeho ceně. S platností od 10. 7. 2018 jsme aktualizovali výši minimálního příhozu u aukcí s cenou 50 - 1 000 Kč a to následovně:

aktuální cena v Kč      původní navýšení v Kč      nové navýšení v Kč
50 - 99,99 Kč 4 5
100 - 499,99 Kč 5 10
500 - 999,99 Kč 10 25

Kompletní rozpis částek minimálního přihozu v aukci a další informace k přihazování najdete v tomto článku nápovědy.

Přejeme úspěšné obchodování

Vaše Aukro

Short URL

novinky.aukro.cz/node/542