Back to top

Vypínáme staré Aukro. Setkáme se na novém!

Milí zákazníci,

očekávané přepnutí na nové české a hlavně naše Aukro je tu! Pokud půjde vše podle plánu, staré Aukro vypneme v pondělí 31. 7. a nové chceme zapnout ve středu 2. 8.

Co to znamená? Během těchto dní nebude Aukro dostupné na počítači ani ve Vašem mobilním telefonu přes aplikaci nebo mobilní verzi Aukra. O své nabídky či aukce se bát nemusíte. Všechny vystavené nabídky spolehlivě přesuneme na nové Aukro. Všechny nabídky běžící v době přesunu prodloužíme o celé tři dny.

Jak se připravit, aby přesun proběhl hladce?

1. Zkontrolujte si v Moje Aukro vaše telefonní číslo
Proč? Pro první přihlášení na nové Aukro bude potřeba nám potvrdit, že jste to opravdu Vy. Bude zapotřebí zadat staré heslo, nebo si vytvořit nové. Heslo nesmí obsahovat Vaše jméno, příjmení či Váš login. Pokud nebude Vaše telefonní číslo aktuální, budeme mít problém Vás rychle ověřit. Zkontrolovat si jej můžete v Moje Aukro - Můj účet - Nastavení: Moje údaje. Při prvním přihlášení na nové Aukro budete mít možnost ověření i přes kontrolní otázku.

2. Zkopírujte si položky ze seznamu Oblíbené
Udělali jsme všechno pro to, abyste na novém Aukru našli vše, jak jste zvyklí. Ale třeba seznam oblíbených položek teprve pro nové Aukro připravujeme a spustíme později. Abyste o sestavený seznam nepřišli, schovejte si seznam na později.

3. Pro prodejce: zkopírujte si Černou listinu a odbavte nabídky Ke zveřejnění
Funkci Černá listina pro nové Aukro teprve připravujeme a byla by škoda, kdyby Vám nasbíraní hříšníci zmizeli. Nabídky v režimu Ke zveřejnění se bohužel na nové Aukro nepřevedou. Pokud je ale budete mít v době přesunu vystavené, na 100 % je na novém Aukru najdete.

Přečtěte si další důležité informace, které se týkají Aukro prodejců zde: Informace pro prodejce.

V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Vaše Aukro

Short URL

novinky.aukro.cz/node/413