Back to top

Změna Obchodních podmínek k 1. 1. 2021

Milí Aukráci,

 

s blížícím se koncem roku nastává obvykle čas bilancování a ani Aukro v tomto ohledu není výjimkou.

 

Aukro je největší aukční portál v ČR a největší české online tržiště. Za to chceme v prvé řadě poděkovat Vám, našim uživatelům, protože bez Vás by nic z toho nebylo možné.

 

Cíle Aukra jsou ještě smělejší, vrátit se na úplnou špičku celé české e-commerce. Chceme, aby Aukro opět používal každý druhý Čech.

 

V letošním roce jsme investovali 50 milionů Kč do televizní kampaně a dalších marketingových kanálů. Dokázali jsme tím na Aukro přivést meziročně o 50 % více uživatelů a meziročně navýšit Vaše prodeje o podobné číslo. To je skvělá zpráva pro všechny, kdo Aukro používají. Prodávající najdou rychleji kupující pro své předměty a kupující mají na výběr z mnohem bohatší a širší nabídky. 

 

Vzhledem k tomu, že se kampaň ukázala jako velmi úspěšná, plánujeme ji v následujícím roce ještě zintenzivnit a zaměřit se i na jednotlivé klíčové segmenty Aukra(Sběratelství, Umění a Starožitnosti). Proto budeme v následujícím roce upravovat provize za prodej v některých segmentech.

 

Jako prvním Vám dáváme příležitost shlédnout kreativy pro chystanou novou Aukro televizní kampaň:

Aukro - lovci pokladů

 

Zároveň si uvědomujeme, že od dalšího růstu počtu uživatelů nás zásadně brzdí omezená nabídka v kategoriích, které jsou uživateli na jiných online platformách velmi navštěvované, jako jsou kategorie Oblečení nebo Dětského sortimentu. Proto jsme se rozhodli, že v následujícím roce tyto kategorie budeme dotovat. Očekáváme, že díky tomu budeme schopni v příštím roce přivést na Aukro až o 40 % nakupujících více než letos.

 

V roce 2021 spustíme možnost zadotovat nákup ze strany Aukra kredity, abychom oslovili ještě více nových uživatelů, kteří s nákupem dosud otáleli.

 

Díky za to, jak dlouho s námi jste, a že díky Vám se Aukro opět stává jednou z nejoblíbenějších platforem na online nákup a prodej.

 

Na úpravu provizního systému u jednotlivých kategorií se můžete přehledně podívat zde.

Kompletní znění nových Obchodních podmínek.

 

Přejeme Vám klidné prožití Vánoc a úspěšný rok 2021.

 

Za celý tým Aukro,

CEO Michal Oškera

Short URL

novinky.aukro.cz/node/848