Back to top

Změna Obchodních podmínek k 28. 10. 2021

Milí Aukráci,

Aukro se mění.

Jistě jste zaregistrovali, že se na Aukru v poslední době věci začaly posouvat kupředu.  Reagujeme na změny a intenzivně pracujeme na tom, jak Aukro udělat ještě lepší.
Přidali jsme napříkad vylepšení, po kterém jste volali - plovoucí konce aukcí. Také jsme vylepšili Bezpečné Aukro platby a provedli velké množství úprav v systému, které zvenku sice nejsou vidět, nicméně jsou nesmírně důležité pro jeho správné fungování.

Začali jsme pracovat na avizovaných novinkách, jak v kategorii Auto-moto, tak i pro spuštění Aukro.sk. Brzy nás čeká i spuštění dalšího projektu, který má za cíl zvýšit bezpečnost nákupů na Aukru.

Některé kategorie měly doposud nulové provize, nyní nastal čas na změnu. Od 28. 10. 2021 proto znovu zavádíme provize v těchto kategoriích s novou výší maximální provize:

Abychom na Aukro přivedli co nejvíce kupujících, a tím podpořili i vaše prodeje, chystáme marketingovou kampaň v televizi i na internetu.
Těší nás, že Vás Aukro baví, a že se i díky Vám opět stává jednou z nejoblíbenějších platforem na online nákup a prodej.

Kompletní znění nových Obchodních podmínek najdete zde.

Přejeme Vám úspěšné obchodování na Aukru.

Za celý tým Aukro,
CEO Jan Sadílek

Zveřejněno: 14. 10. 2021

Short URL

novinky.aukro.cz/node/935