Back to top

Změny od 1. 3. 2018: úprava ceníku a vracení provizí

Vážení prodejci,

v posledních měsících jsme provedli několik úprav ceníku, které měly za cíl zvýšit atraktivitu nabídek pro kupující, a zároveň podpořit prodejce, o jejichž nabídky je největší zájem. Proto jsou zcela zrušené poplatky při vystavení přes mobilní aplikaci nebo u nabídek vystavených jako aukce od 1 Kč. V únoru navíc můžete využít speciální akci a neplatit za vystavení 5 nových položek.

S ceníkem chceme pracovat dlouhodobě. Nejnovější změna se týká sjednocení maximální výše provize ve všech kategoriích na Aukru a to na částku 1199 Kč. Výjimku tvoří podkategorie Sběratelství > Numismatika > Investiční předměty numismatika, kde bude maximální výše provize 999 Kč. Tento ceník bude platný od 1. března.

Druhá úprava se dotkne žádostí o vrácení provize. Ty budeme i nadále vracet, nově však ve výši 90 %. Postup zůstává beze změny. I tato novinka vejde v platnost od nového měsíce.

Společně se spuštěním nového ceníku upravíme i Provizní podmínky a sazebník poplatků.
I nadále budeme ceník optimalizovat tak, abychom vytvořili motivující prostředí pro prodej na největším českém online trhu.

U nabídek vystavených před 1.3.2018 a skončených až v měsíci březnu budeme automaticky účtovat provizi dle nového ceníku ale v průběhu měsíce března Vám rozdíl na provizi mezi starým a novým ceníkem vrátíme. V případě automatického znovuvystavování nabídky bude nový ceník aplikován na nový cyklus opětovně vystavené nabídky.

Přejeme úspěšné obchodování.
Lumír Kunz
Manažer pro marketing a obchod

Short URL

novinky.aukro.cz/node/494