Back to top

Oblíbené vyhledávání je zpět

Vážení zákazníci,

právě jsme spustili staronové Oblíbené vyhledávání. K Oblíbeným prodejcům si nově můžete přidat i Oblíbené vyhledávání, abyste nepropásli žádnou zajímavou nabídku. Až deset oblíbených výrazů si můžete uložit a nechat si posílat e-mailem. Novinky z Oblíbeného vyhledávání vám pošleme společně s novými nabídkami od Oblíbených prodejců.

Jak přidám hledaný výraz do Oblíbeného vyhledávání?

Jakmile dáte vyhledat zadaný výraz, objeví se nad výpisem nabídek obrázek srdíčka s textem „přidat do oblíbeného vyhledávání". Uložit si můžete nejen hledaný výraz, ale i zpřesněný výsledek s parametry nabídek, jako jsou: "aukce/Kup teď", "nové/použité", "lokalita", "cena od/do", "kategorie" či "vystaveno před/končící za".

Kde najdu uložená Oblíbená vyhledávání?

V záložce "Moje Aukro - Moje nákupy - Oblíbené" – najdete novou podzáložku "Vyhledávání", která doplní stávají záložku "Prodejci". Celkem 10 z takto uložených výrazů si můžete nechat posílat na e-mail. Upozornění na nové nabídky z Oblíbeného vyhledávání Vám přijdou v jednom e-mailu společně s Oblíbenými prodejci.

Můžu si nechat posílat výsledky Oblíbeného vyhledávání na e-mail?

Ano, posílat Vám budeme až deset výrazů z uloženého Oblíbeného vyhledávání. Spravovat vyhledávání můžete v Moje Aukro – Můj účet – Nastavení – Oznámení. Pokud je chcete přidat nebo odebrat z e-mailových notifikací, použijte příslušný checkbox, který najdete na stránce.

Co přesně bude e-mail s Oblíbeným vyhledávání obsahovat?

Pošleme Vám vždy novinky za uplynulých 24 hodin od Oblíbených prodejců a z Oblíbeného vyhledávání. V e-mailu najdete počet nových nabídek, které odpovídají danému prodejci nebo hledanému výrazu. Po prokliku se dostanete rovnou na nabídky prodejce nebo výpis nabídek na Aukru, které odpovídají danému Oblíbenému vyhledávání.

Pokud máte dotazy, neváhejte kontaktovat Zákaznickou péči, rádi Vám pomůžeme.

Přejeme úspěšné obchodování,

Vaše Aukro

 

Short URL

novinky.aukro.cz/node/534