Back to top

Vystavení 5 položek zdarma prodlouženo na neurčito

Vážení prodejci,

akci "vystavení 5 položek zdarma na měsíc" jsme spustili v únoru a prodloužili i na březen. Vzhledem k velkému úspěchu tuto možnost prodlužujeme na neurčito.

Pro přehled připomínáme pravidla: každý stávající i nově registrovaný uživatel se soukromým nebo podnikatelským účtem od nás dostane 5 nabídek s vystavením zdarma. Vystavení zdarma se počítá pro vystavení nové nabídky, prodloužení nabídky a pro změnu již běžící nabídky. Akce platí do odvolání. Nevyčerpané nabídky se do dalšího měsíce nepřevádí. U nabídek zdarma se nebudou účtovat tyto poplatky: poplatek za vložení nabídky, poplatek za každou další fotografii, příplatek za vystavení aukce s možností Kup teď a příplatek za 30denní nabídku. Poplatky za propagaci nabídky a úspěšný prodej se budou účtovat standardně.

Nabídky vystavené od 1 Kč nebo nabídky vystavené přes mobilní aplikaci se nebudou počítat do limitu 5 nabídek zdarma. Průběžný stav Vašeho limitu pro vystavení zdarma můžete kdykoli zkontrolovat v Moje Aukro > Můj prodej > Přehledy: Vystavení zdarma .

Přejeme úspěšné obchodování.

Short URL

novinky.aukro.cz/node/510